draugiem.lv
facebook.lv

Forums

Piedzimuagrāk.lv forums ir veidots tieši priekšlaikus dzimušu bērnu vecākiem, ģimenes locekļiem, arī speciālistiem, kuri ikdienā strādā ar priekšlaikus dzimušiem bērniem, lai veicinātu satikšanos virtuālā un, iespējams, arī reālā vidē, padomu un pieredzes apmaiņu.

Forums ir atvērts un, ja ir vēlme, arī anonīms. Aicinām foruma lietotājus būt godprātīgiem un to izmantot lietderīgi, lai savstarpēji dalītos ar priekšlaikus dzimušu bērnu vecākiem un līdzcilvēkiem svarīgām tēmām.

Lūdzam ievērot pieklājību un būt cieņpilniem pret citiem foruma lietotājiem un lasītājiem. Ieraksti, kas saturēs aizskarošas ziņas, kā arī reklāmas tekstus, tiks dzēstas.

Andžela raksta:
Māmiņh grupa.
Sveiki. Vai ir kāda priekšlaikus dzimušo māmiņu grupa kur var parunāties ar mammām?
Pievienots: 2019. gada 13. maijā. Komentāri: 7
Pēdējais komentārs: 2019. gada 04. augustā plkst. 21:56
Santa raksta:
Sveikas māmiņas
Vai ir kāda māmiņa kas ir dzemdējusi Valmieras slimnīcā mazo un gulējusi 2017 gada?
Pievienots: 2019. gada 01. aprīlī. Komentāri: 0
Sanita raksta:
Priekšlaicīgi dzimis bērns - šobrīd jau 5 gadi
Labdien, rn2012.gadā man piedzima pirmais bērns (meita) 26.grūtniecības nedēļā ar svau 1100 gr. Gulējām BKUS 3 mēnešus līdz tikām mājās. Visus 3 mēnešus bērns tika elpināts mākslīgi, kā skaidroja ārsti, līdz ar to saņēmām diagnozi Bronhopulmonāla displāzija. Meitai šobrīd ir 5.5 gadi un viss ir kārtībā, paldies Dievam, viņa attīstās līdzi saviem vienaudžiem, runā, skrien, zīmē, līmē, runā divās valodās, peld un dara visu to ko dara laicīgi dzimuši bērni. Ir ļoti gudra un zinātkāra. Ģimenē parādījās otrs bērns un izjutām no meitas ļoti lielu greizsirdību un uzvedības pasliktināšanos. Uzvedība kliboja arī pirms tam, bet ne tik traki. Lasot visādu gudru literatūru, pieņēmām to kā normu, ar kuru vienkārši ir jāstrādā un tas pāries. Otram bērnam (puika) šobrīd ir 1.5 gadi un vēl joprojām netiekam galā ar viņas niķiem, kas bieži vien ir nepamatoti. Sākām aizdomāties par neattīstījušos nervu sistēmu ņemot vērā ātro piedzimšanu. Vai kādi vecāki ir saskārušies ar šādu situāciju? Lūdzu pieredz
Pievienots: 2018. gada 16. februārī. Komentāri: 0
Santa raksta:
Piebarosana
Sveikas cik menesos sakat piebarot mazo kas dzima 28 nedelas.Ar putram un biezenisiem.
Pievienots: 2018. gada 06. janvārī. Komentāri: 0
Līga raksta:
Dēls jau pusaudzis!
Sveikas meitenes,mans dēliņš piedzima 2004.gadā 30 gestācijas nedēļā,1780g...vājiņš,sistēmas, barošanas trubiņas, bilirubīns ,visi pīkstošie un satraucoši aparāti utt.rnNeziņa par rītdienu,vai bērniņa dzirde,redze,sirsniņa ,plaušu darbību utt.rnIk pa 3 stundām visas mammītes,kā uz darbiņu satikās slauktuvē un steidza pie bērniem .rnTas viss bija pirms 13 gadiem,bet vēl joprojām atceros tās sajūtas,neziņa bija viss mokošākā .rnEs atradu spēku ticībā,gāju BKUS pretī esošajā baznīciņā,lai lūgtu Dievu par savu bērniņu,tur pat arī izplūdu asarās.rnDievs mani uzklausīja un man ir vesels un superīgs pusaudzis!rnLūdziet Dievu par saviem bērniņiem un nepadodieties!
Pievienots: 2017. gada 21. novembrī. Komentāri: 0
Zane raksta:
Par vecāku emocionālo stāvokli
Sveiki. rnMūsu mazulis šajā pasaulē ieradās 25+3 nedēļās. Nu jau ir gandrīz 7 nedēļas. Joprojām intensīvajā aprūpē. Jau 3 nedēļas kā uz ventilatora. rnIet kā pa kalniem. Šoreiz mazajam ir infekcija,tikai vēl nav atrasts kur tieši. rnPati esmu noraudājusies tā ka āda ap acīm sāk iekaist. Un man ir stresa izraisītas astmas lēkmes. Sāku domāt par kaut kādiem preperātiem,nomierinošiem. rnKo jums izrakstīja,un vai tas līdzēja,un vai dēļ tiem nebija jāpārtrauc krūts barošana? rnNeesmu Latvijā. Gribu zināt ko prasīt ārstam,kad atradīšu laiku pie tā aiziet. rnGaidīšu kādu atbildi.
Pievienots: 2017. gada 13. novembrī. Komentāri: 1
Pēdējais komentārs: 2018. gada 06. janvārī plkst. 18:55
sarmite raksta:
Svaru un majas laisanu.
Labdien cik jums maziem bija svars kad laida maja? Mums ir 1720 svars sodien.
Pievienots: 2017. gada 21. oktobrī. Komentāri: 4
Pēdējais komentārs: 2017. gada 12. decembrī plkst. 15:36
sarmite raksta:
28 nedelas un piedzimst mazais
Labdien vēlējos paintrēsēties ka jums gāja un ko darija kad piedzima mazais 28 nedēļās. Un vai tika pārvests uz Rīgas slimnicu.
Pievienots: 2017. gada 20. septembrī. Komentāri: 1
Pēdējais komentārs: 2017. gada 04. oktobrī plkst. 19:57
M raksta:
Atdodu mūsu garderobi kādai mazai steidzīgajai jaunkundzei:)
Sveiki, rnrnLabprāt atdotu lielu kasti ar meitas pirmā gada garderobi kādai citai steidzīgai jaunkundzei :) Ja nepieciešams, varu nogādāt uz nodaļu vai Rīgā un tās apkārtnē: matice@inbox.lvrn
Pievienots: 2017. gada 14. martā. Komentāri: 0
Baiba raksta:
Priekslaikus dzimusa berna drebites
Sveikas varbut seit ir kada mamina kura mekle vai ir vajadzigs priekslaikus dzimusa bernija drebites pardodu pa letam naudam ;)
Pievienots: 2017. gada 20. janvārī. Komentāri: 1
Pēdējais komentārs: 2017. gada 19. aprīlī plkst. 08:08
Viktorija raksta:
Piedzīmu 590 gr un 31 cm meitiņu
Sakiet,kadas iespējas izdzīvot
Pievienots: 2016. gada 16. oktobrī. Komentāri: 3
Pēdējais komentārs: 2017. gada 30. decembrī plkst. 18:21
Santa raksta:
Ir vērts cīnīties!
Ja esat nokļuvuši šādā posmā, saņemiet ziņu par priekšlaicīgām dzemdībām, tad ziniet, nekad nebūs kā agrāk. Neviens nezin vai nākotne būs sliktāka vai labāka, bet noteikti būs savādāka.rn Kad Ārsti nolēma pārtraukt manu grūtniecību 6,5 mēnešos un rezultātā nedeva cerības, ka mans bērns vispār izdzīvos. Tikai tad patiesi novērtēju savas ģimenes vērtību, palīdzību, atbalstu. Līdzcilvēku atbalsts, motivācija ir svarīgākais, lai būtu spēks cīnīties! Pēc pāris mēnešu cīņas slimnīcā ar kāpumiem un kritumiem mēs izķepurojāmies.rn Ir neārstējama diagnoze un saraksts ir garš, bet cilvēks pierod pie visa, cīnāmies joprojām ar nelieliem kustību traucējumiem un dažādiem speciālistiem. Bet pēc visa piedzīvotā ar lepnumu varu teikt - Labāku bērnu nevar vēlēties! Dzimšanas svars bija 1 kg un šobrīd mums būs 5 gadi, ies parastā skolā ar saviem vienaudžiem, gudrs foršs puika :) rn Kamēr ir dzīvība, tikmēr ir cerība! Cīnāties un esiet pacietīgi!
Pievienots: 2015. gada 22. februārī. Komentāri: 0
Antra raksta:
Mazie Dvīņi
Mani mazie puiši piedzima 29/30. gestācijas nedēļā!rn1400g un 1250g lieli, gāja smagi... grūti! Ārsti lielākoties bija skeptiski, bet tikai tādēļ, ka tāds ir viņu darbs - labāk pateikt sliktāko un redzēt labāko nekā otrādāk!rnBet nu maniem puišiem ir jau 3 gadi un viņi ir VESELI un LAIMĪGI!rnBūs viss labi! Tici! un būs labi!
Pievienots: 2015. gada 10. februārī. Komentāri: 2
Pēdējais komentārs: 2016. gada 25. februārī plkst. 17:19
Oksana raksta:
Iedvesmai!
Miķelis piedzima 32.nedēļā, maziņš, vārdziņš, pats neelpoja un neēda, dakteri kratīja galvu un teica, lai esam gatavi jebkam...rīt viņam paliek 10. mēneši un šobrīd jau ir liels delveris, ceļas kājās, par visu priecājas, ir vesels, spēcīgs un laimīgs:)
Pievienots: 2014. gada 05. novembrī. Komentāri: 0
Edīte raksta:
Sirds siltuma darbnīca
Labdien! Ir jauki, ka ir Sirds siltuma darbnīca! Paldies Lindai!
Pievienots: 2014. gada 24. oktobrī. Komentāri: 3
Pēdējais komentārs: 2016. gada 06. jūlijā plkst. 19:07